Hakkımızda

........................................... SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK kurucu yöneticimiz ....................’ in .......yılında mesleğe başlamasıyla temelleri atılmış ve müşterilerine geniş bir hizmet portföyü sunarak en büyük mali müşavirlik firmalarından biri olmuştur.

Bu süreç, ticari arenada söz sahibi olan firmaların dikkatini çekmiş ve güvenebilecekleri serbest muhasebeci ve mali müşavir arayışında .......................... SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK ‘i ön plana çıkarmıştır.

Ülkemizin içinde olduğu ekonomik, politik ve sosyal alanlardaki dinamik sürecin yarattığı fırsat ve imkanlar kadar, tehlikeler ve zorluklar da iş çevrelerini etkilemektedir. Bu süreç içerisinde doğru analiz ve tespitlerle, karşılaşılan sorunların çözümünde, bilgi birikimi ve tecrübeye dayanan güvenilir muhasebe ve danışmanlık hizmetleri, iş dünyası için vazgeçilmez bir unsur olmaktadır.

Bugün geçmişe dönüp baktığımızda söz konusu sürecin üstesinden gelecek bilgi birikimimiz, gelecekte yaşayacağımız değişimleri karşılayabilecek düzeydedir. Şüphesiz ki, sağlanacak Muhasebe, danışmanlık ve denetim hizmetlerinin değeri, bu çalışmaları yürüten kişilerin bağımsız ve konularında uzman olmalarına bağlıdır.

.............................. SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK olarak inancımız; Mali Müşavir seçimine vereceğiniz önemin, en az yeni yatırım alanları için vereceğiniz kararlar kadar önemli olduğu yönündedir. Günümüzün global ve karmaşık mali yapısında, muhasebe, danışmanlık ve denetim hizmetlerinin yanında, en uygun maliyetle, en kısa sürede, tüm sorunlarınızı kapsayacak şekilde yer alacak çözüm yöntemleri ile, hedeflerinizi gerçekleştirmek için her zaman yanınızdayız.

Müşterilerimizin muhasebe ve danışmanlık hizmetleri ile ilgili beklentilerini, mevzuat çerçevesinde, mesleki sorumluluk, hassasiyet ve etik kuralları içinde tutarlı, etkin, verimli, tarafsız ve en kısa zamanda karşılamak amacı ile hizmet vermek ve kurumsal kültürümüzün temelinde yatan, müşterilerimizle yakın çalışarak işlerinin bir parçası olmakta ve müşterilerimize yüksek standartlarda çözüm önerilerini sunmaktayız.

.......................SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK mevcut ve gelecek müşterilerimizin muhasebe ve vergi mevzuatı açısından mahremiyetinin özenle korunmasını kendisine ilke edinmiştir.

............................ SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK vermiş olduğu muhasebe danışmanlık ve denetim hizmetleri ekonominin tüm sektörlerini kapsamakta olup geniş bir hizmet yelpazesine yayılmıştır.

........................ SERBEST MUHASEBECİ VE MALİ MÜŞAVİRLİK 3568 Sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Kanunu kapsamında muhasebe, sosyal güvenlik hukuku, vergi hukuku ve danışmanlık hizmetleri veren uzman bir kuruluştur.

3568 Sayılı SMMM Kanunu ve ilgili yönetmelikler gereğince sitemiz herhangi bir reklam unsuru taşımamakta, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır.